Snad každá žena má místo, které by na sobě změnila. Buď je to zadeček, bříško, nohy… Tereza Budková (25) si chce zvýšit sebevědomí většími nárazníky. Přestože je vyhledávanou modelkou pro spodní prádlo, stále je jí to málo a zhlédla se v plnějším hrudníku.

„O tom, že si nechám zvětšit prsa, jsem snila snad vždycky. Ale hlavní důvod, který mě k tomu vedl, je má práce. Mám mnoho zakázek, které se týkají spodního prádla a plavek. Často musím tyto nabídky odmítat, protože se svým současným hrudníkem nemohu spodní prádlo a plavky předvádět,“ postěžovala si pohledná brunetka.

Proč ne, když jí to pomůže cítit se lépe ve své těle. Jen ale nečekejte, že si teď absolventka policejní akademie nechá na hrudi místo lentilek pod kobercem udělat melouny. To byste se mýlili. Naštěstí je modelka soudná a chce vypadat přirozeně.

„Ráda bych měla prsa plná, ale velikostně úměrná mému tělu. Ohledně velikosti a tvaru si sice nechám ráda poradit v klinice Esthé, ale nejdůležitější pro mě je, aby prsa vypadala přirozeně,“ řekla rozumně Tereza.