Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle táta Miley Cyrus trochu nevychytal! Fotka ve svatebních šatech dohání fanoušky k šílenství!

Je z ní opravdu paní Hemsworthová?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Ach, ty tatínkové, někdy jsou tak lehkomyslní, až je nám z toho do breku. Otec Miley Cyrus, Billy Ray, si před pár dny poustnul na Instagram fotku Miley Cyrus v bílých šatech a už je z toho pěkné pozdvižení! Spustil tak vlnu spekulací o tom, jestli se nám Miley náhodou tajně nevdala!

Miley (24) je zasnoubená s hercem Liamem Hemsworthem už nějakou dobu, a tak není divu, že z taťkova počinu veřejnost málem zešílela.

Miley a Liam spolu chodili mezi léty 2009 – 2012. Potom si dali pauzu až do loňského roku, kdy se rovnou zasnoubili. Asi pro jistotu, aby si to Liam zase nerozmyslel. Od té doby netrpělivě čekáme na datum svatby. Ale ejhle, Billy Ray nás takhle vypeče! Svou nerozvážnost známý muzikant napravil jiným poustem, kde věci uvádí na pravou míru. Údajně se jednalo o záběr z natáčení a Miley na sobě nemá svatební šaty. Co ale čekal, že se stane, že? Že se nestydí takhle nás lekat!

Skutečné datum svatby samozřejmě není známo, nicméně obřad by se měl odehrávat v himálajských horách a měl by to být skutečně spirituální zážitek. Miley je velký hipísák, a tak své těžce vydělané prachy utratí pěkně velkolepě ve spojení s přírodou. Tak to bude zajisté esenciální zážitek!

Související články

Další články