Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tohle ŠOKUJE všechny české matky: Přípravy na miminko Nikol Štíbrové vás dostanou!

+ Dalších 21 fotografií
Hvězda pořadu 3v1 Nikol Štíbrová je už v sedmém měsíci těhotenství, ale rozhodně nepatří mezi matky, které stresují před porodem jako blázen a každý den kontrolují podle nekonečného seznamu, zda mají všechny věci pro miminko. Nikol si jede svoje lážo plážo tempíčko a i když nemá připraveno prakticky vůbec nic, hlavu si z toho nedělá. A to je jenom dobře.

Nikol Štíbrová (30) bude sice za pár měsíců maminkou, ale pořád vypadá jako roztomilé pískle. Těhotenství jí sluší a prozatím nijak nehysterčí, což je jenom dobře a my pevně doufáme, že to tak i zůstane.

Co se týká příprav na miminko, které se již brzy narodí, tak Nikol zvolila opravdu originální způsob. Zatím nemá připraveného vůbec nic a je úplně v pohodě. "Ještě nemám ani kočárek a jako by ani byt. Takže nemám ani pokojíček, tudíž to dítě nemá ani postýlku. To dítě nemá vůbec nic kromě rodičů, a i to je nejisté," vtipkovala Nikol.

Z téhle blondýnky by si měly vzít příklad české matky, které jakmile otěhotní, začnou panikařit, dělat si zásoby a shromažďovat nepřeberné množství nepotřebných věcí pro mimino. Pak se z nich stávají hysterické krávy, které veškerý svůj volný čas tráví tím, že píšou do maminkovských skupinek na Facebooku.

Jediné, čeho se Nikol prozatím bojí je, že bude své dítě ukazovat všude možně na veřejnosti. "Bojím se, aby mi pak nehráblo, jako některým ostatním matkám," dodala Nikol. Ale my si myslíme, že tohle snad zrovna u Nikol nehrozí.

Související články

Další články