Nikol Štíbrová (30) bude sice za pár měsíců maminkou, ale pořád vypadá jako roztomilé pískle. Těhotenství jí sluší a prozatím nijak nehysterčí, což je jenom dobře a my pevně doufáme, že to tak i zůstane.

Co se týká příprav na miminko, které se již brzy narodí, tak Nikol zvolila opravdu originální způsob. Zatím nemá připraveného vůbec nic a je úplně v pohodě. „Ještě nemám ani kočárek a jako by ani byt. Takže nemám ani pokojíček, tudíž to dítě nemá ani postýlku. To dítě nemá vůbec nic kromě rodičů, a i to je nejisté,“ vtipkovala Nikol.

Z téhle blondýnky by si měly vzít příklad české matky, které jakmile otěhotní, začnou panikařit, dělat si zásoby a shromažďovat nepřeberné množství nepotřebných věcí pro mimino. Pak se z nich stávají hysterické krávy, které veškerý svůj volný čas tráví tím, že píšou do maminkovských skupinek na Facebooku.

Jediné, čeho se Nikol prozatím bojí je, že bude své dítě ukazovat všude možně na veřejnosti. „Bojím se, aby mi pak nehráblo, jako některým ostatním matkám,“ dodala Nikol. Ale my si myslíme, že tohle snad zrovna u Nikol nehrozí.