Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Tohle snad Soukup nevidí: Agáta sice sbalila padesátníka, ale hned odjela dovádět s mladíky

Agáta si užívá holčičí dovolené ve Francii.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 6 fotografií
dovolená

Není to tak dávno, co Agáta Hanychová (37) oznámila rozchod se sympatickým chirurgem Andrejem, ale jak asi nikomu neuniklo, místo v jejím srdci už stihl získat nový muž. A není to nikdo menší než šéf TV Barrandov Jaromír Soukup (53). Namísto užívání si čerstvé zamilovanosti po boku svého milého si ale modelka libuje v přítomnosti mladých surfařů ve Francii. Co na to řekne Soukup?

Vztah Agáty Hanychové a sympatického chirurga Andreje vypadal nadějně, ale ani tentokrát to modelce nevyšlo. Před pár týdny dvojice oznámila rozchod, vztah jim vydržel osm měsíců. Agáta ovšem dlouho smutnit nemusela, místo v jejím srdci už obsadil nový muž, a to mediální magnát a šéf televize Barrandov Jaromír Soukup.

Ten Agátu pozval jako hosta do dvou svých pořadů, a právě tam nejspíš přeskočila jiskra, o čemž jsme informovali. Jaromír Soukup byl z modelky nadšený a nedokázal udržet emoce na uzdě, čehož si všimli i lidé, kteří poté veřejně psali, že rozhovor si Soukup v roli moderátora nejspíš popletl s rande. Okatě s Agátou laškoval, čímž ji nejspíš nakonec i získal.

Namísto užívání si čerstvé zamilovanosti ale Agáta právě nyní dovádí s partičkou mladých surfařů ve Francii, čímž se sama pochlubila na svém Instagramu. Chlapcům nemá problém namazat záda. Na dovolenou vyrazila například s moderátorkou Nikol Moravcovou, a zatímco si užívají pozornosti mladíků, její nový partner vyčkává doma. Agáta si to umí zařídit.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy