Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

TOHLE SNAD NIKDY NESKONČÍ! Pejsek Henry byl strojem na peníze, majitel ho mučil

Tento pohled mluví za vše. Henry je jeden z nejsmutnějších případů,
které organizace OZ FRBUL pamatuje. Byl inzerován jako 2letý pejsek
v dobrém zdravotním stavu.
+ Další 4 fotografie
Henry byl dalším ze strojů na peníze. Vidina zisku z nelegálního obchodování se štěňaty dostala Henryho úplně na dno. Opravdu jsme my lidé tak sobečtí a bezcitní mentální chudáci?

Henry byl odkoupen organizací OZ FRBUL za pouhých 30 euro s tím, že jde o mladého dvouletého psa.

Při pohledu na něj bylo jasné, že tohle bude těžký případ. Pejsek měl na zadní noze obří absces, který ho omezoval v chůzi a běžném životě. Na stejné noze měl ještě jeden útvar, který se později řešil na veterinární klinice.

Kromě zadní nohy měl Henry poraněné oči, zlomené a srostlé ucho, které by se časem muselo také operovat. Pejsek byl nejenom ve špatné fyzické kondici, ale také jeho psychický stav byl na bodě mrazu. Pejsek v životě nezažil nic hezkého a v koutku duše čekal, až tohle utrpení skončí.

Velké překvapení nastalo, když lékař objevil čip a tetování, přes které mohli dohledat majitele. Zjistilo se, že Henry je pes z chovné stanice, která už bohužel neexistuje, a jeho skutečné jméno je Johannes a věk je 7 let. S největší pravděpodobností po zrušení CHS chovatel pejsky rozprodal a Henrymu se to stalo osudným.

Henrymu se dařilo u Natálie z OZ FRBUL skvěle! Jeho zdravotní stav se lepšil, výrůstky a rány na nohou ustupovaly, i když rány vypadaly příšerně. Doktoři ho průběžně sledovali a zbavovali ho otoků na zadních nohou plných sražené krve. Henry měl dokonce i kamarádku Meggie, se kterou se naučil dovádět a fungovat jako normální pejsek.

Zbývalo pár dnů do Vánoc a přišla obrovská rána! Henryho stav se v noci rapidně zhoršil, výsledky biochemie a hematologie byly kritické, RTG hrudníku ukázalo množství metastáz a Henry strašlivě trpěl. Zadní nožičku, která se lepšila, postihla nekróza a Henryho tělíčko začalo selhávat.

Bohužel Henrymu se už nedalo pomoci, i když Natálie z organizace OZ FRBUL moc chtěla, aby Henry žil ještě dlouhý a spokojený psí život. Bohužel tento pejsek to zaplatil svým životem a navždy odešel. Henry byl „jen“ další stroj na štěňata bez papírů původu! Toto bezcitné chování množitelů je do nebe volající.

Mohlo by vás zajímat

Další články