Nika Doné patří mezi nejvýraznější soutěžící první série drsné reality show Robinsonův ostrov. Zatímco o ostatních soutěžících přestává být po roce téměř slyšet, holohlavé kočky je všude plno. Ze začátku soutěže ji nemělo hodně protihráčů rádo a její fanoušci se rozdělili na dva tábory.

Jedni Niku nemohou ani cítit a druzí na ni nedají dopustit. Na ostrově vydržela z holek nejdéle, ale vysněnou výhru nakonec nezískala. I přesto zůstala s ostatními soutěžícími nakonec kamarádka. Niku sleduje hodně lidí i kvůli tomu, že se nebojí experimentovat na svém vzhledu.

Jednou má celou hlavu růžovou, pak zase bílou a výjimkou nebyla ani modrá. Jak sama říká, v krátkých vlasech se zkrátka cítí nejlépe. Ale málokdo z vás si umí představit, jak vypadá, když se stylizuje do modelky.

Dlouhé černé vlasy až po pás, sexy plavky a tajemný výraz. I tohle je Nika Doné. Sice se v krátkých vlasech cítí dobře, ale za nás v těch dlouhých vypadá opravdu skvostně. Z drsné holky se rázem promění v jemnou princeznu. Nemyslíte?