Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle snad ani není možné?! 61letá modelka odhaluje tajemství své krásy!

Je to vůbec možné?
Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Yazemeenah Rossi je modelka a fotografka, což by asi nebylo nic neobvyklého, pokud by jí nebylo 61 let a nevypadala minimálně o 20 let mladší. Svou kariéru modelky začala, když jí bylo 28, což je věk, kdy většina modelek končí kariéru a jde do důchodu. Pro Yazemeenah to byl ale teprve začátek.

Nikdy si neobarvila vlasy, i přes to, že ji k tomu její agenti často přemlouvali. Vlasy jí prý začaly šedivět již v útlém věku a ve dvaceti letech měla svou hřívu stříbrnou. Barvit se ale nechce, protože dává přednost přirozené kráse. Stejně tak odmítá na své fotografie používat jakýkoliv filtr. Sama byla překvapena, kolik filtrů lze použít na jednu fotografii, když máte iPhone. „Tyhle věci vůbec nepatří do mého světa,“ svěřila se Daily Mailu.

V současné době je mimo jiné tváří kampaně na plavky značky The Dreslyn z Los Angeles nebo značky Land of Women, spodního prádla z New Yorku. Která žena jejího věku může říci, že fotí spodní prádlo a plavky, že?

Největší zvláštností je, že Yazemeenah nemá téměř žádné vrásky v obličeji, natož na těle. Co je jejím tajemstvím? Pokud si myslíte, že to budou tuny přípravků proti stárnutí, jste vedle, jak ta jedle. Na svou kůži nanáší pouze olivový olej. Nic jiného. Ten navíc smíchá s přírodním nerafinovaným cukrem a použije jej jako peeling, a to jedenkrát týdně. Olivový olej používá na tělo i vlasy.

V její rodině jsou prý zvyklí používat pouze přírodní produkty, nikoliv žádné z kosmetického průmyslu. Zdravé jídlo a životní styl vynesly všem v její rodině dlouhověkost a bezchybný vzhled po celý život. Sama Yazemeenah chce s modelingem pokračovat až do smrti. Modeling prý není o ní nebo jejím egu, se svým vzhledem je smířená. Focení je pro ni hra, nikoliv agenda. Ostatně není divu, když vypadá takhle, že?

Související články

Další články