Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tohle skrývá pod šaty: Jitka Boho se po rozchodu oklepala a vystavila své přednosti

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
krása
Jitka Boho (27) před nedávnem přiznala manželskou krizi. Od muzikanta Lukáše se i s dcerou Rozálkou dokonce odstěhovala a nyní žije u svých rodičů na Moravě. Bývalá misska a zpěvačka, která je zapamatovatelná kromě své krásy i díky svým výrazným špičákům, si viditelně oddechla. Jak sama přiznala, stres z ní po přiznání krize hodně spadl a podle nejnovější fotografie z ní padají i šaty.

Jitka Boho působila vždy dokonale. Měla milující rodinu, perfektní domácnost. S manželem Lukášem měli dokonalý vztah a vůbec bylo vše zalité sluncem. Před nedávnem ale českým šoubyznysem otřásla zpráva o tom, že se Jitka i s dcerou od manžela odstěhovala.

I když teď prochází nelehkým obdobím, je na bývalé modelce vidět, že jí spadl obrovský kámen ze srdce. Už není vychrtlá na kost, jako bývala - pobyt u rodičů na Moravě jí jistě prospívá. Jitka se před veřejností ale neobnažila jen "duševně", ale i doslova.

Na posledním snímku jí zpod černých šatů vykukuje prso, pod kterým jde vidět mohutné tetování. "Takhle cítím opravdový podzim," napsala k pošmourné, ale zároveň sexy fotografii. To potěšilo nejednoho fanouška, který netušil, co Jitka schovává pod šaty za umělecké dílo.

Můžeme toto odhalení chápat jako loučení se starým a vítání nového? Jitka má jasno, v nejnovějším videu na svém YouTube kanálu se svěřila, že cítí, že se před ní otevírá nová cesta.

Související články

Další články