Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle šílené video teď hýbe světem českého internetu: Podívejte se na hardcore remix s rozzuřeným Macurou!

+ Další fotografie

Metalisté, heavymetalisté, satanisté, punkeři a industrialisté se mohou jít všichni zahrabat. Spolu s nedávnou tragickou smrtí zpěvačky Ivety Bartošové se vynořila řada dramatických situací, které jen čekaly na své hudební zpracování.

Jedním z těchto vypjatých momentů byl jistě i kontroverzní akt, kdy se ochránce týraných žen Zdeněk Macura vydal do Uhříněvsi, aby vdovci Josefu Rychtářovi diplomaticky oznámil, že je lstivý vrah. Je samozřejmě jasné, že tato situace opět skončila polonahou rvačkou, kterých již pánové před médii předvedli nespočet.

Tohoto tématu se chopil hudební autor jménem Ernest Rukopád, který na YouTube nahrál video s názvem „Rozzuřený Macura Hardcore Remix“. V uměleckém zpracování Macurova výstupu nechybí zástup policistů ani jeho přítelkyně Vlaďka Šuleková, týraná blonďatá exmodelka, která se proslavila detailním popisem toho, jak ji bývalý partner surově mlátil a říkal jí při tom, že vidí v jejím pohlavním orgánu oko své matky.

Heavymetalový počin s prvky death-trashe má jistě kultovní potenciál a již teď se netrpěliví fanoušci předhánějí v dotazech, kde lze sehnat lístky na koncert jediné hvězdy tuzemského hudebního nebe, která se vedle Světlany Nálepkové vyžívá v trvalé ondulaci.

Související články

Další články