Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tohle si nezaslouží: Agáta Prachařová pod palbou veřejnosti! "Držte palce, ať nepotratím."

Tohle si nezaslouží: Agáta Prachařová pod palbou veřejnosti! "Držte palce, ať nepotratím."
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
Stačil jeden rozhovor od fotografa s uměleckým jménem Dereck Hard a rodinný život Agáty Prachařové je opět omílán v médiích a veřejnost jí dává její údajnou nevěru pořádně sežrat. Jenomže lidé si evidentně neuvědomují, že modelka je v raném těhotenství a takový stres by jí mohl ublížit.

Že vám až doposud nic neříkalo umělecké jméno Dereck Hard Tenhle pán je fotograf, který se před nedávnem rozpovídal v Top Staru o svém milostném románku s jednou vnadnou modelkou, která podle jeho slov žije a vychovává své dítě s jedním známým českým hercem. Jméno modelky však nechtěl prozradit.

Okamžitě se začalo spekulovat o Agátě Prachařové (31), jejíž manžel je právě herec Jakub Prachař (33) a s nímž vychovává malého Kryšpína. Okamžitě se kolem téhle známé české dvojice strhla naprostá mela.

Fotograf si nebral servítky a vše řekl na plnou pusu. "Poslední ze vztahů nebyl úplně vydařený. Vlastně jsem chodil se zadanou modelkou. Tedy vdanou. Byly to dva měsíce plné stresu. Vůbec mi nepatřila," postěžoval si zamilovaný Dereck.

Aby to nevypadalo, že si skrz média vylévá své zlomené srdíčko a chce někomu zničit vztah kvůli neopětované lásce, tak dodává: "Jsem už v pohodě. Žádná zášť, ať jsou všichni šťastní, a když ne se mnou, tak s někým jiným."

Jenomže jestli tohle není dost primitivní hra, jak na sebe jednak upozornit a jak uškodit osobě, která mu dala košem. Momentální situace by tomu totiž nasvědčovala. Agáta dala webu eXtra ze své dovolené jasné vyjádření "Že jsem měla mít vztah s fotografem, je absolutně absurdní," vzkázala. A rovnou nám řekla, jak je to s těmi spekulacemi ohledně těhotenství. "Co se týče těhotenství, je to v tak rané fázi, že o tom nechci mluvit. Je to opravdu velmi brzo, držte mi palce."

Bohužel jak je vidno, tohle vyjádření nestačilo, aby ji veřejnost nechala klidnou a kolem Agáty se strhla pěkná mela. Modelka je v raném těhotenství a tlak veřejnosti není rozhodně to, co by momentálně potřebovala ke klidnému těhotenství.

Situace je evidentně velmi vyhrocená, protože Agáta zveřejnila na svém Facebooku dost znepokojivý příspěvek. "Držte nám palce, ať z útoků novinářů nebo nepřejících lidí nepotratím." Ať je pravda jakákoliv, na prvním místě je zdraví Agáty a jejího miminka. Jestli byla nebo nebyla svému muži nevěrná, je momentálně nejspíše jedno. A i kdyby, tak je to přece jejich věc.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy