Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nenechte si ujít: Legendární kapela, která se proslavila hitem Forever Young, míří do Čech!

Světová legenda míří do Čech. O kom je řeč? Řeč je o legendární partě Alphaville. Skupina, která má na svědomí megahity Forever Young, Big in Japan nebo Sounds Like A Melody. Právě těmito songy si v závěru minulého tisíciletí podmanili svět. Hit Forever Young vyhrál hitparády snad na všech kontinentech světa a byl přezpíván snad do všech možných jazyků.

Tahle legendární partička s hitem Forever Young vyhrála hitparády snad na všech kontinentech světa a píseň byla přezpívána snad do všech možných jazyků. Své verze se dočkala i u nás, kde se jí ujal ten nejpovolanější, Karel Gott s písní Být stále mlád, jak se její česká verze jmenuje. Ta dodnes patří k nejhranějším kouskům z repertoáru samotného Mistra. V říjnu 2018 budete moct slyšet Forever Young v originále naživo. Nestárnoucí frontman Marian Gold míří totiž se svým Alphavillem do Čech a moci u toho může být i Karel Gott.

Toho totiž sám Marian Gold na své české koncerty pozve. Naší redakci se podařilo získat exkluzivní vyjádření manažera skupiny Alphaville. „Marian i Karel se dlouho vzájemně znají. Marian je stále Karlovým fanouškem a o jeho účast na našich koncertech by stál. Marian Karla na koncerty pozve,“ řekl Christian Mielke. Oba borci si to už jednou společně na pódiu zkusili. Zda se to povede, bude vidět 4. 10. 2018 v pražské Lucerně. To je první koncert, který promotéři VDN Promo odtajnili. Vstupenky jsou nyní v prodeji.

Související články

Další články