Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tohle si Lucie Vondráčková nezaslouží: Kvůli vousáčovi se jí smál i Jágr

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
hokejový život
Zdá se, že Jaromír Jágr (47) je po těžkém rozchodu z nejhoršího venku. Po kopačkách od Veroniky Kopřivové (26) se konečně oklepal a znovu žertuje. Nyní si na mušku vzal Lucku Vondráčkovou (39) a její vztahy. Zejména si utahuje z Marka Peksy (29).

Je to velmi pikantní příběh i pro Jaromíra Jágra (47). Nyní prozradil, že rozvodovou bitvu mezi Luckou Vondráčkovou a Tomášem Plekancem sleduje velmi bedlivě. Plekanec hrál za Jágrovo Kladno a s Jaromírem ho pojí přátelský vztah.

Jaromír Jágr tak bedlivě sleduje zřejmě i články webu extra.cz, kdy jsme psali, jak za Vondráčkovou v minulosti přes plot šplhal herec Matěj Hádek. Plekanec z toho radost neměl a zdá se, že o všem mohl být informován také jeho spoluhráč a kamarád Jágr.

V nejnovějším rozhovoru Jágr přiznal, že sleduje také výkony brankáře Marka Peksy. Ten se kolem Vondráčkové intenzivně motá. "My jsme chtěli jednoho gólmana, ale teď si ho vzala Lucka," smál se Jágr v rozhovoru pro iSport TV. Jasně tak narážel na Peksu. Ten dříve hrál zápasy ve Francii za tým La Roche. Nyní se chce živit jako fitness trenér. V dresu Kladna se tak nepředstaví.

Související články

Další články