Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tohle si Dara Rolins opravdu nezasloužila: Dejdar ji ponížil a trapně vtipkoval o rozchodu s Rytmusem

To si mohl Martin Dejdar odpustit.
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Včera proběhl další ročník České Miss. Večerem provázel Martin Dejdar (53) a pokud si někdo myslel, že je to ostřílený moderátor, který si nedovolí žádné faux pas, tak se šeredně spletl. Nejenže byl bývalý bavič natolik nudný, že obecenstvo usínalo v sále, ale také se úplně nesmyslně navezl do Dary Rolins (45) a jejího rozchodu s Rytmusem (41). Tohle si zpěvačka opravdu nezasloužila!

Včerejší galavečer České Miss byl jeden průšvih za druhým. Výběr děvčat byl velmi žalostný a žádná z finalistek nebyla natolik oslnivá, abyste si ji vůbec zapamatovali. Nakonec vyhrála sympatická Lea Šteflíčková.

Hezká a milá samozřejmě byla, ale na Miss je to pořád málo. Naprosto nevýrazná a ničím nezajímavá dívka, kterých je všude plno. Moderátorem večera byl Martin Dejdar, což se v závěru ukázalo jako nepříliš šťastné řešení.

Diváky v sále nudil tak, že si někteří podpírali hlavy a čekali, až ta hrůza skončí. Také se hned několikrát přeřekl a vrcholem všeho bylo, když trapně zavtipkoval na účet Dary Rolins (45). Zpěvačka měla na České Miss vystoupení a byla úchvatná.

Jakmile dozpívala a dotančila, okomentoval ji Dejdar slovy: „Ať chce, nebo ne, pořád má rytmus v těle,“ prohlásil. Po tomhle výroku to mezi lidmi podivně zašumělo a někteří opravdu nechápali, co to mělo znamenat.

Je úplně jedno, že zpěvačka rozchod dávno neřeší. Takovou hloupou a nevtipnou poznámku si mohl moderátor klidně odpustit. Holt hrát si na druhého Leoše Mareše (42) se málokdy vyplácí!

Související články

Další články