Petr Borkovec nedávno vyznal přes sociální sítě lásku porotkyni SuperStar 2018 Kataríně Knechtové. Popsal, jak moc si jí váží a co všechno pro něj znamená.

„Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie, a ty oči? Jsem prostě zamilovaný,“ je jedna z věcí, kterou na svůj Instagram napsal.

A jak to vidí samotná Knechtová? Je vzhledem k Borkovcově věku opatrná, ale nějaká jiskřička mezi nimi patrně přeskočila. „Beru to všechno na bázi kamarádství. Myslím si, že nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je zlatý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď má spoustu svých aktivit,“ uzavřela.

Nedávno se Katarína ukázala v plavkách a předvedla snad poprvé své sexy křivky. Zřejmě netušila, co tím vyvolá a fanoušci začali doslova závidět. Pokud si myslíte, že záviděli Kataríně dokonalé tělo, jste na omylu, záviděli právě Petru Borkovcovi, že mu toto žhavé tělíčko patří. Je tomu ale opravdu tak?