Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle sexy tělo že patří Borkovcovi? Katarína odhodila stud a ukázala se v bikinách

Zdroj: instagram
+ Dalších 30 fotografií
Již několik týdnů se spekuluje o romanci mezi mladým finalistou SuperStar 2018 Petrem Borkovcem (18) a porotkyní soutěže Katarínou Knechtovou (36). Oba o svých citech už promluvili, ale pořád je celá kauza nejasná a zdá se, že tu ještě nebylo řečeno vše. Momentálně Katarína provokuje svým sexy tělem na Instagramu, co na něj říkáte?

Petr Borkovec nedávno vyznal přes sociální sítě lásku porotkyni SuperStar 2018 Kataríně Knechtové Popsal, jak moc si jí váží a co všechno pro něj znamená.

„Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie, a ty oči? Jsem prostě zamilovaný,“ je jedna z věcí, kterou na svůj Instagram napsal.

A jak to vidí samotná Knechtová? Je vzhledem k Borkovcově věku opatrná, ale nějaká jiskřička mezi nimi patrně přeskočila. „Beru to všechno na bázi kamarádství Myslím si, že nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je zlatý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď má spoustu svých aktivit,“ uzavřela.

Nedávno se Katarína ukázala v plavkách a předvedla snad poprvé své sexy křivky. Zřejmě netušila, co tím vyvolá a fanoušci začali doslova závidět. Pokud si myslíte, že záviděli Kataríně dokonalé tělo, jste na omylu, záviděli právě Petru Borkovcovi, že mu toto žhavé tělíčko patří. Je tomu ale opravdu tak?

Související články

Další články