Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle sexy tělo si nikdo nehýčká: Eliška Bučková zůstává po rozchodu s Vágnerem stále single

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
sexy křivky
Modelka Eliška Bučková (30) na lásku příliš štěstí nemá. V minulosti si prošla několika dlouhodobými vztahy, ani jeden z nich však nevyšel. Krásná Eliška by se už ráda ve svém věku usadila, jenže vhodný partner ne a ne přijít. Je škoda, že takhle krásné tělo si nikdo nehýčká, co říkáte?

Eliška Bučková (30) patří k našim nejkrásnějším modelkám. V roce 2008 zvítězila v soutěži Česká Miss a rázem se dívka z moravské věřící rodiny ocitla v rozbouřené vodě showbyznysu. Od té doby prošla několika vztahy. U některých z nich věřila, že bude ten pravý. Jak se ale ukázalo, osud nepřál ani lásce s rybářem Jakubem Vágnerem, se kterým Eliška randila několik let.

Elišce je nyní už 30 let, což je u ženy nejvyšší čas na to, aby začala přemýšlet o rodině. Z toho, co Eliška po rozchodu s Jakubem tvrdila, se zdálo, že ona byla tou, která se chtěla již usadit. Dobrodruha Jakuba však není lehké zkrotit, lákají ho dálky a raději než domácímu krbu dává přednost výpravám do Amazonie.

Eliška od té doby na vhodného partnera ještě nenarazila. Na nejnovějších fotkách ukázala své dokonalé tělo v krajkách a opět dokázala, že už dávno anorexií netrpí. Eliška pravidelně cvičí a dodržuje správnou životosprávu.

Elišce přejeme, aby toho pravého našla. Je škoda, aby si tak krásné tělo nikdo nehýčkal.

Související články

Další články