Fotbalový brankář Milan Švenger je stylový chlapík a v poslední době působí děsně moc sexy! Dlouhá léta se holky pokoušely dostat se do jeho ložnice a ideálně si ho obmotat kolem prstu. To se ale povedlo až krásné Kateřině Galbavé, která se známým gólmanem tvoří pár už déle než půl roku.

Mladý pár je spolu očividně šťastný a v jejich společné cestě životem jim nestojí nic v cestě. Zaláskovaná dvojice žije v blahobytu a nedávno dokonce Milan své lásce pořídil k narozeninám luxusní vůz. Páreček je také známý tím, že se většinou sladí i v oblékání a stylu. Nedávno se vrátili z luxusní dovolené v Dominikánské republice a podle fotek se zdá, že to byla opravdu pěkně žhavá letní dovolená.

Kateřina své luxusní tělo nemá problém ukázat světu a Milan se rád pochlubí světu, že právě jemu tohle sexy tělíčko patří. Je vidět, že oba dva si užívají každou společnou sekundu a nepřejících lidí kolem sebe si absolutně nevšímají. I když to ze začátku vypadalo na další krátkodobý úlet, tato nádherná dvojice je pořád spolu a vypadá to na dlouhodobý a krásný vztah!