Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tohle sexy tělo má důvod někdo podvádět? Podívejte se na 10 NEJRAJCOVNĚJŠÍCH FOTEK NIKOL TROJANOVÉ

Nikol je pořádný kus.
+ Dalších 7 fotografií
Když se podíváte na nespoutanou účastnici VyVolených a Hotelu Paradise Nikol Trojanovou (25), tak jen těžko uvěříte, že by její snoubenec mohl tohle tělíčko podvádět. Její křivky jsou naprosto dokonalé. Máme pro vás ty nejvíc sexy fotky, které krásná brunetka nafotila.

Jak by mohl být model Daniel Vojtěch schopen tak pěknou ženskou vůbec podvést? Co by mu u takové kočky chybělo? Ani gram tuku, souměrná a akorát velká ňadra, dlouhé nohy a rajcovní pohled. To musí přeci uspokojit snad každého chlapa.

Ale podle zlých jazyků má fešný Dan chodit i za jinými, a dokonce u milenek trávit noci. O celé kauze s nevěrou jsme vás informovali ZDE.

Náruživá Nikol se svého snoubence sice zastávala s tím, že stále jsou spolu, bydlí spolu, takže má přehled, kdy manekýn není doma. Ale náš zdroj si stojí za svým, že to opravdu byl Dan, kdo trávil noci u dost vášnivé sousedky a pak je slyšel celý dům.

To musí vědět hlavně Daniel, jestli má svědomí čisté, ale jestli je to opravdu pravda, tak je to těžko uvěřitelné, že by chtěl zahodit tak přitažlivou babu. Jen se sami podívejte na její nejsvůdnější fotky a musíte uznat, že přeci takové tělíčko se nepodvádí.

Mohlo by vás zajímat

Další články