Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tohle se Vondráčkové líbit nebude: Plekanec s novou láskou Šafářovou září štěstím!

+ Dalších 9 fotografií
idylka
Hokejista Tomáš Plekanec (36) se vrátil do Česka. Ačkoliv přislíbil, že bude co nejvíce času věnovat svým synům Matyášovi a Adamovi, kteří jsou s jejich matkou Lucií Vondráčkovou (38) , svůj návrat domů oslavil po boku své nové partnerky Lucie Šafářové (31).

Po rozchodu s Lucií Vondráčkovou se Tomáš Plekanec vydal do víru vášně s tenistkou "Lucií Šafářovou"https://www­.extra.cz/tema/lu­cie-safarova. Bok po boku spolu září a je vidět, že jejich vztah jen vzkvétá. Jakkoliv svůj vztah tutlali a moc se k němu nevyjadřovali, nyní už se přestali schovávat a užívají si neomezeně jeden druhého.

Fotografové je zachytili cestou na romantickou večeři ve dvou, kterou pro svou partnerku naplánoval Plekanec v Brně, kde si pár momentálně užívá jeden druhého. Ačkoliv svůj vztah už netají, na veřejnosti se jeden druhého nedotkli. Za všechno ale vypovídali jejich zamilované úsměvy a pohledy, jimiž rozhodně nešetřili.

„Jsou spolu a mají pohodu. Tomáš Plekanec si prý po všem, co zažil, na ní nejvíc cení toho, že je nekonfliktní. A to samé má na něm ráda i ona, svěřila eXtra.cz kamarádka sympatické tenistky. Tak dvojici přejeme, ať jim to klape.

Mohlo by vás zajímat

Další články