Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle se Victorii Beckham nepovedlo: Dává za vzor anorektickou modelku!

Victoria Beckham čelí kritice stejně jako její modelka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
"Exspajska" Victoria Beckham (43) čelí tvrdé kritice. Její novou kolekci brýlí propaguje i litevská modelka Giedre Dukauskaite (29), která vypadá jako anorektička. Je otázkou, proč si Victoria vybrala tak nevzhlednou modelku, kterou v jejím rodném městě pro její nepřirozený vzhled přezdívají Rákos.

Zpěvačka Victoria Beckham, která se proslavila v kapele Spice Girls, se již dlouhodobě věnuje kariéře módní návrhářky a nedávno jí vyšla nová kolekce brýlí. Na propagaci si přizvala i modelku Giedre Dukauskaite, která má ale opravdu strašidelný vzhled. Matka hubené modelky svoji dceru obhajuje a tvrdí, že lidé neobyčejnou krásu dceři závidí. Přesto se od fanoušků Dukauskaite nedočká milých slov.

Victoria tedy musí čelit opravdu drsné kritice, že dívkám dává na odiv tak nerealistický až nebezpečný vzor pomocí modelky, jež má pas sedmiletého dítěte, píše Daily Mail. Obyvatelé malého městečka v Litvě, kde modelka vyrůstala, prozradili, že se jí pro její postavu přezdívalo Rákos. Její matka Irena Dukauskiene tvrzení, že by její dcera vypadala nemocně, rozzlobeně odmítá. Irena je totiž náležitě hrdá, že její dcera prezentuje modely Victorie Beckham. Jsme sami zvědaví, zda se kolekce brýlí Spring Summer 2018 bude prodávat.

Související články

Další články