Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle se Veronice Kopřivové líbit nebude: Víme, proč je svatba i dítě s Jaromírem Jágrem v nedohlednu!

+ Dalších 16 fotografií
Nejvíce diskutovaný pár v Česku je jednoznačně Veronika Kopřivová (27) a Jaromír Jágr (46). Zpočátku dávali svoji lásku poměrně hodně na odiv, ale v současné době se spíše straní a čím dál tím častěji je fanoušci vídají zvlášť. Zatímco Jaromír neustále řeší zdravotní komplikace, tak Veronika si užívá s kamarádkami po dovolených. Má vůbec tenhle vztah šanci?

Vztah Veroniky Kopřivové a hokejového boha Jaromíra Jágra je pro mnohé záhadou. Jsou stále spolu, nebo ne? To by zajímalo snad všechny fanoušky. Zpočátku vztahu se objevovali společně na různých společenských akcích a plnili sociální sítě zamilovanými selfíčky.

Jenomže Veronice začala být popularita hrozně moc nepříjemná. Holka si vůbec neuvědomuje, že bez Jágra a takového enormního zájmu fanoušků by nejspíše nefungoval ani její super čuper ešopík a patrně by nedostávala ani takové pracovní nabídky, kterých je stejně jako šafránu.

Nicméně Veronika se stáhla do ústraní a její vztah s Jaromírem také. Když se objevily spekulace, že tihle dva už spolu dávno nejsou, tak vytasila pár zamilovaných fotek, aby dala jasně najevo, že je vše v pořádku.

V současné době Jágr řeší stále nějaké problémy okolo hokeje a zdravotních komplikací a Veronika si vesele trajdá po dovolených bez Jaromíra. Má vůbec tenhle vztah šanci? Na to jsme se zeptali kartářky Helen Stanku.

"Já bych to zatím na svatbu neviděla, ale viděla bych to tak, že co se týče miminka v budoucnu, tak kdo ví. Svatbu v budoucnu nevylučuji, ale v současné době o ní nemůže být řeč," tvrdí kartářka a dodává, že oba dva mají zatím jiné plány, což je důvodem toho, že se zatím neschyluje ani ke svatbě, ani k dětem.

Související články

Další články