Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tohle se stane, když necháte Kanyeho Westa režírovat focení! Kim Kardashian se snaží o erotiku na kopě hlíny!

Kim umí být sexy, ale vedle vysloužilých stavebních strojů by to
nezvládla ani Emily Ratajkowski.
+ Dalších 7 fotografií
Kanye West si sice myslí, že je tou největší hudební hvězdou současnosti, ale jak ví všichni na této planetě, je to stěží hudebník, natož hvězda. A když jste po třech desítkách let snažení stěží rapper, neměli byste si myslet, že budete po třech desítkách vteřin profesionální fotograf. Nebudete. Ani když jste Letadélko Káně West.

Být Kim Kardashian (34) asi nebude zdaleka taková legrace, jak jsme si doposud mysleli. Ano, má sice vlastní reality show, pohádkové bohatství a slávu.

Jenže má taky manžela, který se domnívá, že je geniální fotograf jen proto, že umí vyhláskovat slovo Instagram.

A při focení, které měl mít na starosti Juergen Teller, se to plně prokázalo. Syrové a provokativní fotografie, na které je veřejnost od věhlasného Němce zvyklá, se tvoří jen stěží, když váš objekt navlékne manžel do podivného body tělové barvy a bizarní zlaté podprsenky, kterou by si nevzala ani Madonna v 80. letech.

Pokud k tomu přidáte svůdné pózy na balíku slámy či hroudě hlíny, tak to nezachrání ani boty, které stály více než Škoda Fabia.

Nebo je to celé vlastně geniální a nám, českým prosťáčkům, to uniká?

Posuďte sami!

Mohlo by vás zajímat

Další články