Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (37) včera totálně přecenila svoje možnosti. Pokazila celé vysílání a diváci ji za to pořádně odsoudili.

V kuloárech Primy se už dlouho mluví o tom, jak to mají kolegové Gottové, kteří s ní na vysílání spolupracují, těžké. Chování primadony z Bertramky vyvrcholilo, když se do televize na včerejší vysílání dostavila s tím, že ztratila hlas a společenskou relaci bude muset odmoderovat s hlasovým defektem. Hned na začátku vysílání se Ivana omluvila, že za její chrapot může klimatizace v autě. Před kamerou sípala a bylo vidět, že se nemůže dočkat, až se červené světlo kamery definitivně vypne.

Zvláštní je, že ji vedení televize Prima okamžitě nenahradilo někým z jejích kolegů. „Profesionální televize nahradí nemocného redaktora, ale když někdo chce vydělávat za každou cenu, tak pak je na obrazovce Gottová,“ uvedl na facebooku VIP zpráv Pavel Dědeček.

A ani další reakce diváků nebyly o nic vstřícnější. Ivana je obecně u veřejnosti neoblíbená a tenhle úlet jí diváci jen tak nezapomenou. Přečtěte si v galerii jejich názory.