Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle se nemělo stát. Michal Malátný snědl cizí langoš. Hvězda Zoo se s tím nedokáže smířit

+ Další 4 fotografie

Hercům a zpěvákům Janu Kopečnému (33) a Petrovi Ryšavému (31) se po pracovní stránce daří. Oba působí v seriálech na televizi Prima a do toho jezdí se svou kapelou Botox na koncerty po celém Česku. Během vtipného dvojrozhovoru kluci redakci eXtra.cz prozradili, jaký velký sen si aktuálně plní, s čím se na pódiu místo spodního prádla setkávají. A promluvili i o svých seriálových rolích. Kdo dostává od divaček občas čočku?

Je to pár let, co si Honza Kopečný a Petr Ryšavý založili svou kapelu Botox. O založení kapely promluvil Kopečný a Ryšavý pro deník Super.cz. Avšak plody své práce sbírají až nyní po koronavirové pandemii.

"Je to pro nás taková satisfakce, užíváme si to. Letos jsme dostali nabídku hrát Hrady a hrajeme na všech těchto největších festivalových akcích po celém Česku. Navíc se učíme od těch nejlepších, když jsme viděli, jakou profi show mají," řekl Petr pro eXtra.cz, kterého Honza doplnil slovy, že si plní svůj dětský sen.

"Zároveň si plníme náš dětský sen. Po nás hrají velké kapelní hvězdy, jako jsou Chinaski, Rybičky 48, Mig 21 nebo Tomáš Klus a je to hrozně fajn."

Místo podprsenek dostávají langoše

Všechny zmíněné kapely se během svého vystoupení již setkaly s tím, že na ně létaly podprsenky od fanynek. Jak to mají kluci z kapely Botox?

"Nevím, zda jsme se setkali se spodním prádlem, ale nedávno jsme se setkali s langošem, který nám přinesli. Měli jsme na něj chuť, a tak jsme ho dostali. Zatím jsme u toho občerstvení," směje se Petr, kterého Honza doplnil s o něco smutnějším výrazem. "Já ale musím říct, že můj langoš snědl pan Malátný z Chinaski."

Jeden záporák, druhý klaďas. Honza dostal čočku i od prodavačky

S herci jsme se potkali na party, kterou pořádala televize Prima, se kterou mají oba co do činění. Fanynky je na obrazovkách dokonce mohou vídat střídavě po většinu týdne.

Honza Kopečný hraje negativní postavu v seriálu Zoo, ve kterém hraje expartnerka Viky (Eva Burešová). Petr Ryšavý se bude objevovat v novém seriálu Dobré zprávy, kde hraje klaďase Jakuba.

"Bude to role Kuby v Dobrých zprávách. S Honzou jsme si to rozdělili, on bude na Primě v úterý a ve čtvrtek a já v pondělí a ve středu," prozradil Petr, který má v poslední době štěstí na kladné role, zápornou postavu si zahrál v minulosti v divadle. Avšak na rozdíl od Honzy ho kolemjdoucí za jeho roli nenapomínali.

"Honza sice hraje záporáka a dostává občas i od diváků čočku, ať není na tu Evu Burešovou hnusný, ale většina lidí říká, že je dobrej. Není to tak přímočaré."

A Jan Kopečný slova svého parťáka potvrdil. "Je to tak, ještě jsme si rozdělili i to, že já jsem záporák a on je klaďas. Paní prodavačka mi jednou řekla, ať jsem na tu Evu už hodný, že má Viky ráda a nemůže se dívat na to, jak jsem na ni ošklivý. Já už lidem ani nevysvětluji, že je to scénář, někdy to berou tak, že takovej prostě jsem."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy