Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle se může stát jen v Číně! Dva mrtví a tři zranění, když se snažili vyndat mobil, neuvěříte odkud!

Když někdo opravdu hodně nechce přijít o mobil…
Zdroj: ImageChina

Na eXtra se vám snažíme vždy přinášet vřelé, teple lidské životní příběhy a tohle je jeden z nich. Co byste například byli schopni udělat pro telefon, který vám spadl do záchodu? Nechali byste ho svému osudu? Strčili byste tam ruku? Nechali byste kvůli záchraně mobilu zemřít polovinu své rodiny, jako se to stalo v Číně?! Tomu prostě říkáme odhodlání!

Všechno to začalo tím, že jedna žena v provincii Henan v Číně upustila mobilní telefon do záchodu. Jelikož záchody v zapadlejších oblastech Číny jsou prostě obrovské díry v zemi plné nechutných věcí, její manžel se do díry rozhodl vypravit, aby mobil zachránil, protože v Číně mají očividně nezničitelné telefony.

Bohužel se nadýchal výparů, omdlel a pak už se všichni snažili zachránit manžela. A mobil by byl takový příjemný bonus. Nejprve do záchodu vlezla manželka, tedy ta osoba, která celou tu tragédii s mobilem způsobila, ale také z toho nesnesitelného pachu přišla o vědomí.

Když se začali rodinní příslušníci hromadit v bezvědomí v kupě výkalů, přiběhl je zachránit postarší tchán a dva sousedé, kteří se při svých kvalitních záchranných pracích také dokázali zaseknout v hlubinách WC. Ti naštěstí už něco vydrželi a nepřišli o vědomí, takže se neutopili v tom, co rodina za dlouhá léta vytvořila.

Dalším šesti sousedům se podařilo všechny vytáhnout pomocí provazu, ale otec s manželkou zemřeli, protože museli pět hodin čekat v nemocnici na ošetření.

To víte, to jsou ty komunistické nemocnice, na které dneska všichni tak rádi vzpomínají…

Související články

Další články