Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle se může stát i vám: Začalo to zarostlým nehtem. Nakonec museli dívce amputovat nohu!

Tohle se může stát i vám!
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Vše začalo nevinnou operací zarostlého nehtu a skončilo amputací nohy. Poté, co Hannah Moore doktoři odstranili zarostlý nehet, byl u ní diagnostikován Sudeckův algodystrofický syndrom. Hannah trpěla v ohromných bolestech a k tomu všemu začala její noha postupně černat a v nártu se jí vytvořila díra až do masa. Doktoři nakonec museli nohu mladé dívky amputovat.

Pořádně zbystřete, protože tohle se může klidně přihodit i vám. Každý z nás zažil nepříjemnou bolest zarostlého nehtu, ať už na ruce, nebo noze. Víte ovšem, co může z nevinného zarostlého nehtu vzniknout? Tohle se nebude nikomu z vás líbit.

Mladičká a usměvavá blondýna Hannah Moore přišla k lékaři s naprosto banální věcí. Měla zarostlý nehet na noze a velmi ji to obtěžovalo, a proto vyhledala lékařskou pomoc.

Ze začátku se to mohlo jevit jako naprosto jednoduchý zákrok. Lékaři dívce odstranili zarostlý nehet a tím to mělo skončit.

Jenomže lékaři Hannah diagnostikovali vzácný Sudeckův algodystrofický syndrom. Dívka začala trpět obrovskými bolestmi a její noha jí začala celá černat. Jako by toho nebylo málo, tak se jí v nártu začala z ničeho nic tvořit obrovská díra až do masa.

Doktoři museli být nakonec nekompromisní a dívce nohu amputovat. Nyní se už mladá Hannah usmívá, mohlo to přece dopadnout mnohem hůř.

Související články

Další články