Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle se může stát i vám! Režisérce Benešové explodoval u hlavy mobilní telefon! DRSNÉ FOTKY NAJDETE VE FOTOGALERII

Zdroj: archiv I. Benešové
+ Další fotografie
Spíte s mobilem v posteli? Telefonujete během jeho nabíjení? Necháváte mobil v nabíječce, i když je baterie už úplně nabitá? Tak už to nedělejte! Nebo vám taky telefon může explodovat u hlavy, jako se to stalo režisérce Ivanně Benešové.

"Spala jsem, mobil byl zapojený v nabíječce, ležel na nočním stolku vedle postele. Krátce před sedmou ráno se ozvala obrovská rána, která mě vzbudila. Mobil byl v plamenech a do všech stran unikal kouř. Okamžitě jsem utíkala otevřít okna, aby se nespustil ještě požární alarm v bytě," uvedla pro eXtra.cz Ivanna Benešová.

Od mobilu byl popálen noční stolek, došlo i k propálení koberce.

"Bylo jediné štěstí, že se to nestalo v momentě, kdy bych třeba telefonovala, nebo měla telefon v kapse. To by byl fakt průšvih," dodala Benešová.

Nešlo přitom o žádný starý kousek, který dosluhoval. Jedná se o Samsung Galaxy S6, který Ivanna koupila loni.

"Ráno jsem šla do obchodu Samsung zkonzultovat, co s tím a zda mám nárok na nějakou kompenzaci. Přece jen není normální, aby telefony samy od sebe explodovaly a způsobovaly takové škody. Neměla jsem už ale žádný doklad o koupi. Výrobní číslo produktu se nepodařilo přečíst, protože bylo vlivem exploze rozteklé. Takže mi nakonec nabídli pouze slevu sto dolarů na koupi nového telefonu," říká Ivanna.

Manažer Samsungu jí později dělil, že situaci budou ve společnosti řešit. Asi se bojí negativní reklamy. Samsung možná proplatí propálený koberec a noční stolek.

STALO SE VÁM S MOBILEM NĚCO PODOBNÉHO? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články