Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle se Monice od Ifka vážně líbit nebude: KAZAJKU NA NI! Teď vám řeknu, jak vydělává

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Poslední Extra Focus, v němž se Monika Štiková nevybíravě pustila do svých dvou dcer a také do Charlottina (22) partnera Ifka, vyvolal velké emoce. Matka rodu v něm dštila hodně silnou síru, a tak na sebe následky nenechaly dlouho čekat. Co říká kluk, který s ní řadu měsíců musel žít pod jednou střechou?

Ifko se dřív k tchyni nechtěl vyjadřovat, měl rád svou pohodu a vyhýbal se konfliktům. Pak ale došlo k extempore s přítelem Moniky na jednom z výletů, po kterém v něm i v Charlotte bouchly saze, přestali si brát servítky a nakonec se od matinky odstěhovali.

Extra Focusu, v němž nejstarší Štiková tvrdila třeba to, jak dvojici musela živit a že má obě děti rozmazlené a nevděčné, se vyjádřila drsně už samotná Moničina mladší dcera nebo manžel Michal, nyní přidal svoje postřehy také Charlottin partner.

Patří do blázince?

„Já to video ani neviděl, ale Charlottka mi něco povídala. Nebaví mě tu paní řešit. Má to v hlavě pomotané. Bojím se toho, čeho všeho ještě bude schopná, co si ještě vymyslí. Nejhorší je, že ona těm věcem, které tvrdí, opravdu věří, i když nejsou pravda. Takovému člověku je ale přece potřeba pomoci. Strčit ji do kazajky a šup s ní do blázince,“ říká rázně Ifko.

Přiznává, že kdysi dávno na začátku vztahu s Charlotte jim její matka pomáhala, všechno už jí ale dávno splatil, prý ale spíš daleko víc.

„Psala si všechno na papír a lístečky. Lítaly tam nesmyslné cifry, vůbec nevím, jak k nim přicházela, podle mě si je strašně přibarvovala. Dlouho jsem jí musel dávat celou výplatu. Charlottka taky. Nezbývalo nám pak nic na zábavu a podobně. Třeba za telefon se musely dávat čtyři tisíce, i když paušál měla jen ona a Charly, já ne. Podle mě jsme ji spíš financovali my, než ona nás. Několikrát týdně třeba utratila i tři tisíce za jediný nákup. Jedl jsem v práci, ale stejně jsem se na tom musel finančně podílet. Chtěla prostě šílené pálky. Ona nikde nepracovala, jen všechny kasírovala. Když třeba zjistila, že člověk vydělal víc, než čekala, vymyslela si už způsob, jak to z něj vycucat,“ překvapuje kluk Moničiny dcery.

Napadení od Michala

A hned pokračuje: „Peníze za reality show Štiky za nás inkasovala sama. Když měla přijít poslední výplata, odmítla nám peníze dát s tím, že musí platit daně. A když jsem dělal dva měsíce v jejich rodinné pizzerii, neviděl jsem ani halíř. Řekla mi, že díky tomu nemusím platit nájem. Hlavně, že teď dělá, jako bychom jí něco dlužili. Nesmysl. Když jsme se pak s Charlottkou odstěhovali, najednou nám začalo zbývat opravdu dost peněz,“ tvrdí mladý sympatický Slovák.

„Tomu, co tvrdí se jen směju. Je to psychicky narušený člověk. I to, co říká o kočkách, jsou hrozné nesmysly. My je hledali, my tu kočičku našli, ale ona vykládá lži, kterým fakt už i věří. Takového člověka jsem ještě nepoznal. Kdybych ji teď potkal, tak se jí budu smát do obličeje, že mě ještě fyzicky napadne, jak má ostatně ve zvyku,“ říká dál. A popisuje, jak probíhaly fyzické útoky na ni, které v Extra Focusu zmínila.

„Zažil jsem hádky mezi ní a Michalem. Probíhalo to tak, že do něj hodinu bouchala, pak už to nevydržel a jemně ji od sebe odstrčil. A Monika začala okamžitě hysterčit: ‚Áááááá, on mě napadl!‘. Michal byl chudák,“ stojí si za svým Ifko.

Související články

Další články