Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle se Lucii Vondráčkové nepovedlo: Důkazy, které ji mohou připravit o miliony dolarů!

Lucie Vondráčková a článek o ní v kanadském tisku
Zdroj: Profimedia.cz, TVA Nouvelles
+ Dalších 20 fotografií
Pro řadu lidí bylo překvapující, že si Lucie Vondráčková (38) za sedm let manželství s Tomášem Plekancem (35) řekla u kanadského soudu o sedm milionů dolarů (až 154 milionů korun). Chce je za to, že se věnovala rodině a nemohla se realizovat ve své kariéře. Jenže naše redakce získala důkazy, které mluví v její neprospěch a mohou její nárok na miliony od manžela naprosto zhatit.

„(Lucií Vondráčkovou požadovaných) sedm milionů dolarů představují takzvané kompenzace zejména za ztrátu vlastní kariéry a zabezpečení do budoucnosti rozvedené manželky a jsou stanoveny na základě subjektivních hodnocení navrhovatelky paní Lucie Plekancové Vondráčkové,“ sdělila nám právnička Tomáše Plekance JUDr. Lenka Radoňová v exkluzivním rozhovoru.

Prozradila ji četařka Babinčáková

Avšak plány na pěkné finanční vyrovnání od manžela mohou Lucii Vondráčkové (38) zkazit její vlastní slova.

Přitom bychom na ně možná ani nenarazili, kdyby nás nenasměrovala její nejlepší kamarádka Martina Adamcová, kterou čeští diváci znají jako četařku Babinčákovou z Tankového praporu.

Kariéra šlape, chlubila se Vondráčková

„Díky našemu filmu (The Perfect Kiss – pozn. red.) se najednou začala objevovat na stránkách všech místních novin jako herečka. Za poslední rok o nás psali snad ve všech místních lifestylových magazínech. Tomáš letos končí kariéru a příští rok už si na jeho jméno asi nikdo nevzpomene,“ řekla Blesku Adamcová, režisérka, scénáristka a producentka nenásilné romantické komedie, jež měla jít do českých kin v listopadu, kvůli nespecifikovaným potížím se však opozdí.

Když se český čtenář začte do kanadského tisku, najde celé čtyři články z posledního roku, v nichž se píše o Lucii v tomto filmu.

Ta od Plekance

Kanadští novináři se o novou hvězdu tamní filmové scény jistě začali zajímat hlavně kvůli jejím mimořádným hereckým schopnostem. Těžko však říci, nakolik mediálním výstupům pomohla i ta drobnost, že se vdala za v Kanadě velmi uznávanou osobnost. Některé novinové články mají ale titulky jako „Manželka Tomáše Plekance natáčí v Quebecu“ nebo „Paní Plekanec dělá filmy“.

A v článcích „Vondrajda“ vyvrací to, co nyní v žádosti o rozvod tvrdí kanadskému soudu. „Moje kariéra se nikdy nezpomalila, dokonce ani když jsem se sem přestěhovala,“ řekla v povídání pro Le Journal de Montreal. V něm také uvedla, že manžel ji naprosto povzbuzuje, takže dál může pokračovat v kariéře.

Jsem úspěšná, tvrdila v Kanadě

„Od doby, kdy jsem v Montrealu, se mi podařilo uspořádat dvě turné, natočit tři alba a pět filmů v České republice. Takže se mi podařilo zůstat (viditelná), i když jsem žila v Montrealu,“ prohlásila Plekyho manželka na konci minulého roku.

I jinde, ve čtyřstránkovém rozhovoru, se chlubila, jak se dá život s hokejistou v cizině perfektně skloubit s prací.

Soud budou články zajímat

„Mnozí lidé mi říkali, že ztratím svou kariéru, když se sem (do Montrealu) přistěhuji… I s dětmi jsem ale pokračovala v práci. Před třemi lety jsem dokonce kojila i při koncertech. Možné je všechno,“ tvrdila zase v tištěném médiu LaSemaine. Text kupodivu vůbec nevyšel v rubrice Kultura či Film, ale Sport.

Může jí však u soudu skutečně uškodit, že opakovaně vydávala prohlášení pro tisk, která mají být v přímém rozporu s tím, co tvrdí kanadskému soudu? „Záleží na protistraně, která ale, jak předpokládám, články předloží jako důkazy. Byla by sama proti sobě, kdyby podobné aktivity žalobkyně nemonitorovala. Povinností soudu je pak zohledňovat všechny důkazy a tyto opravdu mohou být jedním z hlavních důvodů, proč by mohl a ostatně patrně i měl být nárok manželky zamítnut,“ řekl naší redakci jeden z kanadských právníků.

Související články

Další články