Tohle zjištění se nejspíše Lucii Bílé (50) líbit nebude. Její mladý koloušek, kterého klofla, nejspíše není tím, za koho se vydává. Server Blesk.cz přišel se šokujícími informacemi, že o sedmnáct let mladší partner zpěvačky, který si říká Radek Filipi, je doopravdy Radek Fejerčák.

Své jméno si měl změnit na začátku roku 2013 a od toho okamžiku se jmenuje příjmením Filipi. Je možné, že milenec Lucie Bílé má nějakou tajemnou minulost, o které nechce, aby se jeho milovaná dozvěděla? Nebo proč si z ničeho nic změnil jméno?

Se zpěvačkou se vídá údajně již nějakou dobu, ale jejich vztah vyplul na povrch až nyní. Sama Lucie tvrdí, že ji musel Radek hodně přemlouvat, ale nakonec mu podlehla. „Tento pán o sobě tvrdí, že je fitness trenér? Ne, opravdu není, už několik měsíců tam nemá platnou licenci a jeho posledním zaměstnáním bylo řidič pražské primátorky Adriany Krnáčové,“ sdělil Blesku zdroj blízký jejímu novému příteli.

Je vidět, že Lucie má nasazené růžové brýle a do svého kolouška je zamilovaná až po uši. Je to teprve pár dní, co oznámili svůj vztah, a zpěvačka si ho už nastěhovala k sobě domů a zásobuje ho hodnotnými dárky.