Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tohle se kritikům poroty SuperStar líbit nebude: Extra Host Matěj Ruppert promluvil hodně otevřeně

+ Dalších 9 fotografií
EXTRA HOST
Zpěvák Matěj Ruppert (41), který se objevil v předloňské SuperStar, se postavil na stranu současné poroty a na rozdíl od mnoha kritiků nešetřil superlativy. Podívejte se ve videu na pořad Extra Host, v němž mluví nejen o pěvecké soutěži, ale i o dětství, filmové kariéře a mnoha dalších věcech.

Připomínky

„SuperStar jsem sledoval. Porota mě baví. Paľo je úplná stálice, Čekyho znám dlouhá léta, je to fantastický muzikant a znám i Patricii, což je skvělá holka. Jsou úplně báječní. Vím, že nad Leošem, který je výborný, nebo Patricií visel otazník, ale připomínky, které jsem slyšel, byly v pořádku,“ vysekl poklonu nástupcům v porotě SuperStar Matěj Ruppert (41).

A Leoši Marešovi (43) se věnoval i dál.

Pochvala

„Leoš za svou kariéru něco dokázal, takže může lidem poradit spoustu věcí, které jiní poradit nemohou. Všichni jsou výborní. Strašně mě baví,“ prozradil v rozhovoru.

Čtěte také: Jakou Patricie Pagáčová sklízí kritiku a jak na ni reaguje?

Kdo ho zatím v SuperStar nejvíc nadchl z řad soutěžících? Proč podle něj nevyhrál StarDance? V čem mu v dětství zachránili krk lékaři?

Opice

Proč má sametovou revoluci spojenou s opicemi? Jakými všemi jazyky v rozhovoru mluvil? Jakou výraznější roli mu ve filmu Pupendo vyfoukl jeden známý herec? Co docela intimního ho připravilo o větší šanci?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Matěj Ruppert otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) na začátku článku ve videu, které se natáčelo v pražském Advivum Wine Baru Děkujeme za zapůjčení prostor i za dárky pro hosta.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 8. března 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články