Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle se jeho přítelkyni rozhodně líbit nebude: Bolt si na rozlučce užíval s dvacetiletou studentkou!

Bolt slavil možná až moc.
Zdroj: Twitter.com
+ Další 2 fotografie
Hodně divoká byla rozlučka Usaina Bolta. Pořádná party v baru se nakonec zvrtla v něco, co se asi nemělo úplně stát. Jamajský atlet skončil v posteli s dvacetiletou studentkou! Co na to asi řekne jeho přítelkyně?

Jamajský sprinter v Riu opět kraloval a připsal si maximální počet tří zlatých medailí. Přemožitele nenašel jak na stovce, dvoustovce, tak ani ve štafetě, kde byl hlavním strůjcem úspěchu své země. Jelikož už podle svých slov na další olympiádě startovat nebude, musel rozlučku oslavit. Jenže tak trochu se mu to vymklo z rukou, jelikož skončil v posteli s dvacetiletou studentkou.

A je jasné, že když se neznámá dívka, navíc studentka, dostane do postele s takovou osobností a legendou sportu, nejspíše si to jen stěží nechá pro sebe. Jejich společné fotky tak začínají pomalu oblétat svět.

Jady Duarte s ním na fotce sdílí lóže. Bolt bez trička a možná i bez spodního prádla, oba v pokročilém stádiu večírku, ve velkém alkoholovém opojení. Takhle asi nevypadá muž, který by měl brzy se svojí dívkou založit rodinu…

Související články

Další články