Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle se fanynkám Johnyho Machette líbit nebude. Točí se kolem něj dvě krásky

Miláček dívčích srdcí a známý rapper Jonáš Čumrik (23) alias Johny Machette je na roztrhání. Poslední dobou se kolem něj motají samé krásky. Že by byla na obzoru nová láska?

Miláček dívčích srdcí a známý rapper Jonáš Čumrik (23) alias Johny Machette je na roztrhání. Poslední dobou se kolem něj motají samé krásky. Že by byla na obzoru nová láska?

Naposledy jsme Johnyho zahlédli v obležení růžové barbie Dominiky Myslivcové (21) a úspěšné snowboardistky Ester Ledecké (21).

Obě holky spolu nafotily hodně odvážné fotky a nechaly se vyprovokovat k nevídané sázce. Utkají se totiž v netradiční disciplíně – běhu na vysokých podpatcích. A rozsoudit je má právě Johny Machette.

Z pohledu na natřásající se tělíčka obou sexy aktérek se vám zamotá hlava! Závod to bude rozhodně zajímavý. Blonďatá zlatokopka Domča se přitom sázky nebojí. Jiné střevíčky než vysoké štekle byste v jejím botníku hledali jen těžko a ač se to nezdá, svoji postavičku pravidelně trápí ve fitku. Pro naši olympioničku bude tedy tvrdou soupeřkou. Snowboardistka a lyžařka Ester má ale ke sportu daleko blíž a jestli má v něčem navrch, tak jsou to výdrž a svaly. Uvidíme, jak si dokáže poradit s podpatky. Byla by škoda, kdyby ji podvrknutý kotník zhatil příští sezonu.

Zajímá vás, která slečna v nezvyklé sázce zvítězí? Tipněte si v O2 TV Challenge , jak dlouho se holky vydrží potit na běžícím pásu, a můžete vyhrát některou ze super cen od Samsung za stovky tisíc korun. Samotný závod můžete sledovat 31. května živě na Facebooku O2.

Mohlo by vás zajímat

Další články