Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tohle se fanynkám Johnyho Machette líbit nebude. Točí se kolem něj dvě krásky

Tohle se fanynkám Johnyho Machette  líbit nebude. Točí se kolem něj dvě krásky
Zdroj: youtube.com
Miláček dívčích srdcí a známý rapper Jonáš Čumrik (23) alias Johny Machette je na roztrhání. Poslední dobou se kolem něj motají samé krásky. Že by byla na obzoru nová láska?

Miláček dívčích srdcí a známý rapper Jonáš Čumrik (23) alias Johny Machette je na roztrhání. Poslední dobou se kolem něj motají samé krásky. Že by byla na obzoru nová láska?

Naposledy jsme Johnyho zahlédli v obležení růžové barbie Dominiky Myslivcové (21) a úspěšné snowboardistky Ester Ledecké (21).

Obě holky spolu nafotily hodně odvážné fotky a nechaly se vyprovokovat k nevídané sázce. Utkají se totiž v netradiční disciplíně – běhu na vysokých podpatcích. A rozsoudit je má právě Johny Machette.

Z pohledu na natřásající se tělíčka obou sexy aktérek se vám zamotá hlava! Závod to bude rozhodně zajímavý. Blonďatá zlatokopka Domča se přitom sázky nebojí. Jiné střevíčky než vysoké štekle byste v jejím botníku hledali jen těžko a ač se to nezdá, svoji postavičku pravidelně trápí ve fitku. Pro naši olympioničku bude tedy tvrdou soupeřkou. Snowboardistka a lyžařka Ester má ale ke sportu daleko blíž a jestli má v něčem navrch, tak jsou to výdrž a svaly. Uvidíme, jak si dokáže poradit s podpatky. Byla by škoda, kdyby ji podvrknutý kotník zhatil příští sezonu.

Zajímá vás, která slečna v nezvyklé sázce zvítězí? Tipněte si v O2 TV Challenge , jak dlouho se holky vydrží potit na běžícím pásu, a můžete vyhrát některou ze super cen od Samsung za stovky tisíc korun. Samotný závod můžete sledovat 31. května živě na Facebooku O2.

Advertisement

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy