Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tohle se Čechům líbit nebude: 10 důvodů, proč začínají s vánočními nákupy už v srpnu!

Zdroj: eXtra.cz
+ Další fotografie
Češi se v mnoha ohledech chovají velmi zvláštně. Typickým příkladem jsou Vánoce. Někteří nakupují až na poslední chvíli, ale stále je tady převaha těch, kteří nakupují vánoční dárky už někdy od konce léta. Tady je 10 důvodů, proč tohle splašení Češi dělají.

1. Průměrný Čech žije na hranici chudoby, proto musí vánoční dárky nakupovat už od srpna, aby se dostalo na všech jeho osm dětí a zbylou rodinu.

2. Na konci léta bývají výprodeje letního zboží, Češi proto rychle utíkají do obchodů, nakoupí co nejvíce zlevněného oblečení a po stromečkem to dávají se slovy, že stejně letos žádná zima nebyla a léto už je za dveřmi.

3. Češi musí mít vždy vše naplánované. Proto mají jasnou představu o tom, co koupí za dárky už někdy v květnu. No a v srpnu je nakoupí. Co kdyby v listopadu už jejich dárek nebyl? Nic lepšího by nevymysleli, Češi totiž nejsou kdoví jak kreativní.

4. Nejlepší je, když uprostřed pauzy na kávičce se můžou dělnice od pásu podělit se svými kolegyněmi, co už mají nakoupené. Musí se zkrátka předvést, jaké jsou vzorné hospodyně a přítelkyně.

5. Češi nesnášejí vánoční shony, fronty a davy lidí.

6. České obyvatelstvo nemá peníze na to, aby si nechávalo péct cukroví na zakázku nebo dovážet vánoční stromky. Proto nakupují dárky už v srpnu, aby v říjnu mohli začít péct a v prosinci ukrást strom z lesa.

7. Třeba v Ostravě nemá moc lidí internet, takže si nemůžou nic objednávat přes internet, a proto musí vše obcházet pěšky a to trvá.

8. Češi celkově nemají moc Vánoce v oblibě a chtějí je mít co nejrychleji z krku.

9. Velký počet dětí a početná rodina potřebují dostatek času.

10. Češi musejí mít vždy všechno hned.

Související články

Další články