Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle se babičce nepovedlo: Zdobila s vnučkou stromeček, ta mezi ozdobami našla něco hodně zvráceného!

Babička nákup vánočních ozdob vůbec nevychytala!
Zdroj: Profimedia.cz/Twitter
Některé babičky se zkrátka nezdají! Přesně to by mohla dívka z Irska tesat do kamene poté, co vyrazila navštívit tu svou. Chtěla si s babičkou užít předvánoční čas, dát si cukroví a hezky si popovídat. Při zdobení vánočního stromečku však šla veškerá vánoční nálada stranou. Vystřídal ji nefalšovaný výbuch smíchu!

Alex Bermingham z irského Corku na letošní Vánoce jen tak nezapomene. Navštívila babičku, se kterou kromě jiného zdobila vánoční stromeček. Zdálo se, že vše proběhne jako každý rok. To byl ale velký omyl!

Babička, které je už 74 let, se totiž krátce před vnuččinou návštěvou vydala koupit nové vánoční ozdoby. Z těch starých už neměla dobrý pocit, chtěla tentokrát stromeček pořádně oživit. Při nákupu si však s největší pravděpodobností zapomněla nasadit brýle.

To, co z obchodu přinesla, totiž rozhodně nebyly purpurové baňky, jak by se na první pohled mohlo zdát. Alexina babička místo ozdobiček přinesla dárkově zabalená tanga. A jelikož není žádná troškařka, koupila rovnou šest balení.

„Má 74letá babička nakupuje vánoční ozdoby v obchodě se spodním prádlem. Teď jsem to zjistila,“ napsala Alex na Twitter a připojila i několik fotek. Babičce vše samozřejmě řekla a i ona sama ze svého omylu dostala záchvat smíchu!

Související články

Další články