Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle rozruší každého: Emily Ratajkowski se nakrucovala v titěrných plavečkách

Emily Ratajkowski má dokonalou postavu.
+ Dalších 37 fotografií
Modelka Emily Ratajkowski (27) našla v nahotě velikou oblibu. Na celém Instagramu fanoušci najdou spoustu fotek, na kterých se modelka hodně odhaluje. Kráska není rozhodně žádná puritánka. Emily se pyšní naprosto dokonalou postavou, takže není důvod, proč by ji měla skrývat.

Emily Ratajkowski je pořádná provokatérka. Na první pohled sice vypadá jako nevinná holčička, ale ve skutečnosti to je pořádná rajda. Na svém Instagramu pravidelně zásobuje své fanoušky pořádnou náloží žhavých fotek.

Tentokrát se rozhodla, že přidá sexy video, na kterém vyniknou zejména její dvě rozkošné přednosti. Emily se již v minulosti svěřila s tím, že několikrát měla problém se svými prsy. Někteří klienti nebyli příliš spokojení s tím, že má tak velká prsa.

Půvabná modelka ale moc dobře ví, jakou má cenu a nic si z takových malicherností nedělá. Každopádně je to jedna z nejžhavějších modelek současnosti a je velmi žádaná. Plus je také to, že se nestydí a ráda se dělí s lidmi o své soukromí. Posuďte sami v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články