Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TOHLE ROSOL NEKUPOVAL: Ochotská byla obdarována drahými šperky. Našla si už náhradu?

Míša se špatně nemá.
Zdroj: Instagram, profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Její životní kapitola s Lukášem Rosolem je pravděpodobně definitivně u konce. Manželé se nestýkají, nebydlí spolu, netráví čas a je evidentní, že rozvod je na spadnutí. Míša se ale špatně i v tomto těžkém období nemá. Na jejím stole přistály drahé šperky. Našla si snad další oběť?

Michaela Ochotská (31) je notorickou zlatokopkou, což už všichni víme. V životě jí zatím žádný vztah nevyšel podle představ a nejinak je tomu v rámci manželství s Lukášem Rosolem (31). To je na spadnutí a je jasné, že bývalá novácká moderátorka se nyní bude snažit z rozvodu vytěžit co nejvíce, doslova Lukáše servat z kůže.

Ač momentálně žije sama u rodičů, tak se špatně nemá. Nedávno se pochlubila na Instagramu fotkou, kde má na stole dvojici krabiček se šperky. Že by nějaký nový objev? No, těžko říct. Každopádně nestrádá, to je evidentní na první pohled.

Ještě je rozhodně čas na to, dělat závěry, nicméně je jasné, že to se svojí zlatokopeckou kariérou už Míša nebude mít jednoduché. Třicítka na krku, postava s nádechem anorexie a navíc dítě. Tohle už asi pro sportovce či jiné boháče nebude zrovna optimální partie…

Související články

Další články