Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tohle prý má být nejkrásnější učitelka na světě. Kvůli svému vzhledu a oblečení zažívá od rodičů doslova peklo

Jak se vám líbí?
+ Další 3 fotografie
Tahle žena je prý považována za nejkrásnější učitelku na světě. Navíc se vyžívá v módě a malé děti učí v sexy oblečcích. A to se nelíbí některým rodičům a dávají jí to pěkně sežrat.

Patrice Brown z Atlanty učí děti ve věku 9 a 10 let. Jenže není takovou tou typickou učitelkou, která by nosila šedé kostýmky a nenápadné brýle. Je hezká, vyzývavá a zajímá se módu. Někteří ji dokonce nazývají nejkrásnější učitelkou na světě, ale to se asi spíš někdo jen zbláznil.

I tak ale učitelka vyniká. Patrice totiž nosí obtažené oblečení, v němž vyniknou její křivky, a rozhodně se za to nestydí. A ani výstřihy u ní nejsou výjimkou. Prostě tak se cítí nejlépe a co na tom, že je učitelkou. Také se ráda fotí a snímky pak dává na Instagram. A to se nelíbí zejména rodičům žáků. Podle nich by se měla okamžitě začít oblékat jinak a na svoje přednosti tolik neupozorňovat.

Lidé na internetu se rozdělili na dva tábory. Někteří s rodiči souhlasí a myslí si, že učitelka by se ve svých modelech měla trochu krotit, jiní jsou ale na její straně a bojují za práva ženy. Co si o tom myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články