Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle proutník Felix Slováček nečekal! Konec vztahu s hubenou rajdou Gelemovou kvůli dítěti?

Felix si užíval se svou mladou milenkou.
+ Dalších 22 fotografií
Jejich vztah překročil tři roky. A jak to vypadá, dobrým směrem se nejspíš ani neposune. Kanec Felix Slováček (74) a jeho milenka Lucie Gelemová (35) nemají dobré vyhlídky, že by se jejich láska udržela v hodnotách, ve kterých aktuálně je. Známý saxofonista totiž sdělil své mladé lásce tvrdou zprávu: "Zapomeň na svatbu i dítě!" A Lucie ve svém věku o dítěti uvažuje každým dnem.

Věkově rozdílnému páru se nedá věštit zářná budoucnost. Pokud svůj vztah neposunou, brzy se ocitnou v bodě, kdy nejspíš nastane rozchod. Lucie jako žena v nejlepších letech už otázku dítěte řešila, jenže od svého staršího partnera slyšela smutné „zapomeň“.

A ani svatba není pro pár dočasným vysvobozením. Felix stále není rozvedený s manželkou Dagmar Patrasovou, i když si každý žije svým životem, a zřejmě kvůli komplikvanému majetkovému vypořádání se tak ani nestane. „S Dádou vycházíme jako lidi. To je celé. Nebydlíme spolu,“ řekl eXtra.cz Slováček s tím, že dítě s Gelemovou rozhodně neplánuje: „To určitě ne.“

Gelemová má tak na výběr. Buď si najde otce pro své dítě, o které by jistě moc stála, a Felixovi dá sbohem, nebo se smíří s tím, že zestárne po boku mnohem staršího muže a skončí jako bezdětná.

Mohlo by vás zajímat

Další články