Když holky dbají o svou postavu a pravidelně navštěvují posilovnu či jiné sportovní zařízení, je to fajn. Všeho ale moc škodí. A to si myslíme, že je případ bývalé glamour modelky Jodie Marsh (34), která se na kulturistice a fitness stala doslova závislou.

Hora svalů. Tak bychom asi nazvali to, jak momentálně vypadá žena, která kdysi bývala půvabnou blondýnkou s ženskými tvary. Jednoho dne jí prostě „hráblo“ a začala se věnovat sportu, který je podle nás určen jen pro muže.

Jodie dnes jezdí po šampionátech a vyhrává kulturistické soutěže. Na sociálních sítích se pak chlubí tím, jaký sval jí narostl a která šlacha povyskočila ven.

„V životě jsem se necítila lépe. Držela jsem dietu a podstoupila tvrdý posilovací režim. Zhubla jsem o čtyři čísla, nabyla čtyři kila svalů a procenta tuku v těle jsem zredukovala z 25 na 10. To vše navíc jen během osmi týdnů. Běžně lidé toto dokáží v rozmezí 6 až 9 měsíců,“ uvedla před dvěma lety hvězda, která doposud v mordování svého těla neustala.

Svalstvo ovšem nepěstuje jen Jodie, ale rovněž i její partner Zack King Khan, pro kterého je posilovna jeho druhým domovem. Pokud budou mít tihle dva jednou potomka, raději si jej nepřejeme vidět.