Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle přeci není sexy! Viděli jste někdy odpudivější ženské břicho? Patří bývalé modelce

Tak tímhle se Jodie chlubí. Děs, běs.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Když holky dbají o svou postavu a pravidelně navštěvují posilovnu či jiné sportovní zařízení, je to fajn. Všeho ale moc škodí. A to si myslíme, že je případ bývalé glamour modelky Jodie Marsh (34), která se na kulturistice a fitness stala doslova závislou.

Hora svalů. Tak bychom asi nazvali to, jak momentálně vypadá žena, která kdysi bývala půvabnou blondýnkou s ženskými tvary. Jednoho dne jí prostě „hráblo“ a začala se věnovat sportu, který je podle nás určen jen pro muže.

Jodie dnes jezdí po šampionátech a vyhrává kulturistické soutěže. Na sociálních sítích se pak chlubí tím, jaký sval jí narostl a která šlacha povyskočila ven.

„V životě jsem se necítila lépe. Držela jsem dietu a podstoupila tvrdý posilovací režim. Zhubla jsem o čtyři čísla, nabyla čtyři kila svalů a procenta tuku v těle jsem zredukovala z 25 na 10. To vše navíc jen během osmi týdnů. Běžně lidé toto dokáží v rozmezí 6 až 9 měsíců,“ uvedla před dvěma lety hvězda, která doposud v mordování svého těla neustala.

Svalstvo ovšem nepěstuje jen Jodie, ale rovněž i její partner Zack King Khan, pro kterého je posilovna jeho druhým domovem. Pokud budou mít tihle dva jednou potomka, raději si jej nepřejeme vidět.

Související články

Další články