Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tohle prase se stalo internetovou senzací! Proč? Má na čele Yodu z Hvězdných válek!

Bude z něj ideální prasečí polívka pro fanoušky Star Wars?

Když si majitel prasete uvědomil, že jakmile jeho mazlíček nakrčí čelo, objeví se mu tam tvář známé postavy Yoda z Hvězdných válek, ihned vytvořil fotografii a dal ji na internet. A všichni známe, jak funguje internet – senzací se tam může stát opravdu cokoli.

Majitelem prasete je čtyřiatřicetiletý Luis Bojorquez z Mexika a jeho dvouletý mazlíček Ramona Flowers se ráda prochází po sousedství a všem v okolí ukazuje svůj ojedinělý úkaz na čele.

„Prvně si toho všiml bratranec mé ženy poté, co naše prase žena několikrát vyfotografovala,“ prozradil Luis Bojorquez médiím. „Jeho čelo vypadá přesně jako tvář Yody a byl jsem hodně překvapený, že jsem si toho nevšiml dřív.“

Podle jeho slov je jejich prasnice Ramona Flowers dost rozmazlená a jsou poměrně rádi, že se nedokáže dozvědět, jak je na internetu slavná, protože by jí to zajisté stouplo do hlavy.

Otázkou tedy zůstává: Jak budou chutnat její jitrnice?!

Mohlo by vás zajímat

Další články