Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle pohlazení by vás mohlo stát i život! Američanka má skoro půlmetrové nehty, nestříhala si je 8 let

Larue v objetí dcer, které ji v jejím koníčku podporují.
Zdroj: Profimedia.cz

Jak často si stříháte nehty? Ať už si odpovíte jakkoliv, s jistotou vám můžeme říct, že paní Larue Drummond z USA vás trumfne. Tahle padesátnice si totiž na nehty nesáhla 8 let – nechává si je růst stále víc a celý její život se točí jen kolem jejích dlouhých, nezastřižených, nevkusně namalovaných nehtů.

Nehty jsou pro Američanku koníčkem se vším všudy, mají tedy na svědomí i většinu jejích výdajů. Pravidelně si je totiž nechává malovat a upravovat (samozřejmě ale nikdy ne stříhat!), a když si náhodou dělá nehty sama, dokáže nad jejich úpravou strávit až 12 hodin v kuse. Celkově už za nehty utratila v přepočtu více než 300 tis. Kč.

Larue si nechala poprvé narůst extrémně dlouhé nehty už před pubertou. Ve 13 letech si je poprvé přestala stříhat jako součást terapie, díky níž si přestala kousat nehty. S tím měla totiž v té době velké problémy, nehty si kousala až do krve a s tímto odporným zlozvykem jí musel pomoct až doktor. V roce 2005 se pak Larue rozhodla, že si nehty přestane stříhat úplně. Od té doby tomu zcela propadla. Všech svých 10 nehtů nazývá „miminka“, mluví s nimi a jsou pro ni nedílnou součástí jejího těla.

„Lidé mě zastavují na ulici a pořád se mě na mé nehty ptají,“ dodává Larue. Nedivíme se – nejdelší z jejích „miminek“ má totiž přes 35 centimetrů. Američanka sice tvrdí, že je se svými nehty schopná i umýt nádobí a dokonce i ochotně v kuchyni pózuje fotografům, my jí ale nevěříme! Na druhou stranu se jako jedna z mála dokáže bez problému poškrábat na každé části těla.

Související články

Další články