Šestadvacetiletá Paris Herms se považuje za dokonalou kopii panenky Barbie a momentálně je se svým současným vzhledem spokojená. Pro portál Daily Mail řekla, že už jako malá obdivovala krásu a křehkost panenky Babrie.

Nejsme si ale jistí, zda v jejím případě můžeme vůbec hovořit o nějaké křehkosti, natož kráse. Paris začala s plastikami už v pouhých sedmnácti letech a doposud za ně utratila necelý milion korun.

Na jejím těle bychom jen stěží hledali nějaké místo, na které ještě nesáhla ruka plastického chirurga. Její Instagram je opravdu hodně výživný a při pohledu na její fotky byste takovou nádheru večer v černé uličce rozhodně potkat nechtěli.

Další věc je ta, že se Paris prezentuje jako dokonalá Barbie, ale její tělo hovoří o něčem jiném. Povislé břicho a špeky všude, kam se podíváš. Tuhle postavu by to chtělo opravdu vytunit.

Stát se oživlou Barbie je v poslední době opravdu velký trend. Ale jak se říká, všeho s mírou. A v tomhle případě jsme si tak nějak jisti, že to nedopadne vůbec dobře.