Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tohle plastikové monstrum se považuje za sexy Barbie: Přitom jí tečou tuky všude po těle

Co říkáte na německou Barbie?
+ Dalších 7 fotografií
Paris Herms (26) se považuje za dokonalou německou Barbie, která si ze všeho nejvíce přeje mít největší prsa v celé své zemi. Plastickým operacím kompletně podlehla a je to na ní také vidět. Je až zarážející, že se stále najdou lidé, kterým se její zevnějšek líbí. V kolika letech začala s úpravami těla a kolik to německou Barbie doposud stálo?

Šestadvacetiletá Paris Herms se považuje za dokonalou kopii panenky Barbie a momentálně je se svým současným vzhledem spokojená. Pro portál Daily Mail řekla, že už jako malá obdivovala krásu a křehkost panenky Babrie.

Nejsme si ale jistí, zda v jejím případě můžeme vůbec hovořit o nějaké křehkosti, natož kráse. Paris začala s plastikami už v pouhých sedmnácti letech a doposud za ně utratila necelý milion korun.

Na jejím těle bychom jen stěží hledali nějaké místo, na které ještě nesáhla ruka plastického chirurga. Její Instagram je opravdu hodně výživný a při pohledu na její fotky byste takovou nádheru večer v černé uličce rozhodně potkat nechtěli.

Další věc je ta, že se Paris prezentuje jako dokonalá Barbie, ale její tělo hovoří o něčem jiném. Povislé břicho a špeky všude, kam se podíváš. Tuhle postavu by to chtělo opravdu vytunit.

Stát se oživlou Barbie je v poslední době opravdu velký trend. Ale jak se říká, všeho s mírou. A v tomhle případě jsme si tak nějak jisti, že to nedopadne vůbec dobře.

Mohlo by vás zajímat

Další články