Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle nikdy nezkoušejte: Dvě dívky snědly nejpálivější chilli papričku! Co se stalo pak, nechcete vědět. Šokující video uvnitř!

+ Další 3 fotografie
Některé nápady by raději měly zůstat na papíře. Tohle je jeden z nich. Dvě mladé holky nenapadlo nic lepšího, než že pozřou nejpálivější chilli papričky světa a natočí si to na YouTube. Jenomže to, co následovalo po jejich snědení, není vůbec zábavné. Holky se začaly dusit, nemohly dýchat a zvracely. Tohle se rozhodně nepovedlo!

Dvě mladé dívky Lizzy Wurst a její kamarádka Sabrina Stewart se rozhodly uskutečnit velmi nebezpečnou challenge. Myslely si, že když natočí video, jak pojídají chilli, bude to ohromná zábava. To se ale mýlily.

Na začátku videa vidíme dvě dvacetileté holky, které jsou odhodlané pustit se do odvážné výzvy s chilli. Sáček s papričkami ukazují na kameru a poté se každá do jedné zakousne. Holky si evidentně o těchto chilli papričkách vůbec nic nepřečetly, protože jinak by do toho určitě nešly.

Netrvá to ani pár sekund a nejsilnější papričky na světě, které dosahují 2,2 milionu jednotek stupnice pálivosti, začínají působit. Dívky začínají okamžitě panikařit. Hnědovlásku popadá hysterický záchvat, nemůže dýchat, brečí a je jí na zvracení. Její kamarádka intuitivně po sobě lije vodu, což není zrovna nejlepší řešení, ale po chvíli se snaží pálivost zahnat kusem suché housky.

Obě dívky se zmítají v šílených křečích, jejich ústa jsou pálivými papričkami popálená a kůže na hrudi jim začíná červenat. Požití tak pálivého sousta může mít fatální následky. Způsobuje totiž nadměrné pocení, zvracení a křeče v břiše.

Po pár minutách, když je pálivost opravdu nesnesitelná, se dívky dostávají do agonie. Jedna z nich vypověděla: „Bylo to něco opravdu příšerného, popálila jsem si celá ústa. Na stupnici 1/10 dávám 1 000 000. Byl to jeden z nejhorších pocitů. Už to nikdy nechci zažít!“

Že to nebyla žádná sranda, si můžeme všimnout na konci videa, kdy mladá dívka leží naprosto vyřízená v posteli a na sobě má hadičky s kyslíkem.

Tak snad se holky z tohohle nápadu ponaučí a pro ostatní budou výstrahou!

Související články

Další články