Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle nikdo v Ulici nečekal: Z věřící Roziny se stane lesba, o Nyklovou se pokusí mrtvice!

+ Dalších 40 fotografií
ulice
Tento týden bude v Ulici pěkně rušný. Jana se začíná čím dál tím více projevovat jako pořádná mrcha, která udělá vše proto, aby dostala, co chce. Tentokrát ale hodně přestřelí a Rozinu namočí do hodně prekérní situace. Veselo nebude ani u Nyklů... Co náš čeká?

Co všechno člověk udělá pro lepší bydlení? Jana se snaží ze všech sil, aby jí Rozina odsouhlasila přestěhování do bytu, který pro ně v Ulici objevila. Podle Jany je prostě úžasný, nepochybuje, že z něj bude nadšená i Rozina, až ho uvidí. Jenže to má malý háček.

Nebudou v něm bydlet samy a majitel má zvláštní podmínku – smlouvu podepíše jen s párem. To nejhorší ovšem Rozinu čeká ve chvíli, kdy zjistí, s kým by měla bydlet a co všechno Jana kvůli tomu už vyvedla… Co již bude na Rozinu moc? Jak se Janě pomstí? A komu tím pořádně zamotá hlavu?

Jak znepříjemnit život někomu, kdo vám stojí v cestě a hází klacky pod nohy? Radek Mastný a jeho nohsled Ája velmi dobře vědí, za kterou nitku zatahat a na jakou strunu zabrnkat, aby se Lumírovi a jeho rodině postarali o bezesné noci a hodně nemilé chvilky.

Jen co se Nyklovi jakžtakž vzpamatují z jedné kontroly, přijde na ně další, která by jim dokonce mohla zavřít pekařství. A aby toho nebylo málo, začnou kolovat takové fámy, že z toho bude Vilma Nyklová zase jednou na mrtvici.

Jak dopadne další kontrola v pekařství? Jak chtějí Ája s Mastným zavařit Nyklovým tentokrát?

Související články

Další články