Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle nikdo nečekal: Rosolova kočička si změnila příjmení, praštili snad do toho?

Jsou spolu spokojení.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Vypadá to, že se Lukáši Rosolovi (32) už dávno nestýská po jeho někdejší lásce Míše Ochotské (33). Je až po uši zamilovaný do krásné Petry, která všechny šokovala na sociálních sítích. Změnila si totiž příjmení. Už to není Petra Kubinová, ale Rosolová. Vzal se snad tenhle rozkošný pár?

Vztah Lukáše Rosola (32) a Míši Ochotské (33) je už dávno minulostí. Ani jednoho to evidentně netrápí a žijí si už své nové životy. Známý tenista podepsal rozvod s moderátorkou už v polovině minulého roku.

Rosol si za Míšu našel poměrně rychle náhradu. Stala se jí půvabná blondýnka Petra Kubinová, která jako by Míše z oka vypadla. Pár se sice stáhl z veřejného života, ale fotky na sociálních sítích mluví za vše.

Podle všeho jsou do sebe zamilovaní až po uši. Užívají si společné chvíle na romantických dovolených a Rosol na Petře rozhodně nešetří. Tenistova přítelkyně ale udělala zajímavý krok. Na svém Instagramu si změnila příjmení z Kubinová na Rosolová.

Všechny okamžitě napadlo, jestli do toho tenhle pár konečně nepraštil. Všechno tomu nasvědčuje. Tak snad brzy oba dva řeknou, jak to je.

Související články

Další články