Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle nikdo nečekal! Chlapec, který se narodil bez větší části mozku, řekl PRVNÍ slovo! VIDEO

Tak tohle je pro rodiče i lékaře velký zázrak! Jaxon (1), který se narodil se vzácným syndromem, kvůli němuž mu chybí podstatná část mozku, řekl svoje první slovo. Podívejte se na rozkošné video, které natočili jeho rodiče.

Od prvních chvil, co přišel Jaxon na svět, mu lékaři nedávali příliš šancí na přežití. Jak jsme již psali, narodil se s nevyvinutým centrálním nervovým systémem a chyběla mu větší část lebky i mozku. Po porodu ho lékaři okamžitě připojili na přístroje a čekali, jak se jeho stav bude vyvíjet. „Pamatuji si, jak mi říkali, že můj syn nikdy nebude chodit, vidět nebo slyšet. Nikdy mi ani nedá najevo, že má hlad,“ uvedla Brittany pro DailyMail.

Jenže stal se zázrak. Nejenže chlapec žije, nedávno oslavil svoje první narozeniny, ale daří se mu nad očekávání lékařů. Dokonce řekl svoje první slovo, což se jeho rodičům navíc podařilo natočit na video.

Nebylo to ani máma, ani táta, ale řekl ahoj. „Nemůžete to vidět, ale byli jsme v šoku a tak šťastní!“ shodují se chlapcovi rodiče Brittany a Brandon.

Právě na jeho rodiče se po medializaci Jaxonova příběhu snáší vlna solidarity, ale zároveň kritiky. Jedni drží palce, aby se rodině dařilo, druzí nechápou, proč si dítě Brittany nechávala, když už v 17. týdnu těhotenství věděla, že miminko bude vážně postižené a nikdy nebude mít ani šanci na normální život.

Související články

Další články