Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Tohle nikdo nečekal: Krásná Alex Mynářová je v tom! Krizi zažehnávají dítětem

Co na ni říkáte?
+ Dalších 11 fotografií
Půvabná manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (50) Alexandra (34) je opět těhotná. Sexy Alex očekává svého druhého potomka. Jejímu synovi Vráťovi (2) tak zanedlouho přibude bratříček nebo sestřička.

Podle informací portálu Blesk.cz je krásná manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (50) Alexandra Mynářová (34) těhotná. Důvěryhodný zdroj z okolí moderátorky měl Blesku sdělit, že Alex by měla být ve třetím měsíci těhotenství.

Samotná Alex se k celé věci nechce vyjadřovat. „Nebudu to komentovat, hezký den,“ napsala. Když čekala svého prvního potomka Vratislava (2), tak se její těhotenství neobešlo bez komplikací. Je tedy možné a pochopitelné, že informaci o svém druhém těhotenství zatím bedlivě tají.

Příchod dalšího potomka byl údajně plánovaný. Před nějakou dobou si měl pár projít dokonce drobnou krizí a potomka následně plánovali. „Řekli jsme si, že po prezidentských volbách na tom začneme pracovat,“ sdělila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz Alex.

Mohlo by vás zajímat

Další články