Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle neuvěřitelné video se přes noc stalo HITEM INTERNETU. Miminko při císařském řezu samo vyleze z matčina břicha!

Maminky rodí buď přirozeně, nebo císařském řezem. Žena z Velké Británie to ale měla tak trochu jinak. Při císařském řezu si miminko poradilo samo a z břicha vylezlo bez cizí pomoci. Všichni na porodním sále byli v šoku!

Každý porod je jedinečný. Někdy je komplikovaný a jindy to jde jako po másle. Na Facebooku se objevilo video z porodu z Velké Británie a všichni na něj zírají s úžasem. Miminko se totiž na svět prodralo samo!

Až se bude na tohle video dívat miminko za pár let, určitě bude hodně překvapené. Na videu můžete vidět porod císařským řezem, ale probíhá trochu jina než obvykle. Jde totiž o přirozený císařský porod, který je povolený ve Velké Británii. Jde o třetí variantu porodu.

Lékaři otevřeli břišní dutinu a vytáhli miminku ven hlavičku. A pak to bylo na něm, aby se dostalo na svět. A že se mu to pěkně povedlo! Miminko pláče, ale pak si pomůže ručičkami a nožičkami a vyleze ven. Celé video je absolutně neuvěřitelné!

Související články

Další články