Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tohle nesmíš, Andreji! Víme, co má Babiš od Moniky doma přísně zakázáno

+ Dalších 102 fotografií
Přísný zákaz
Není všechno zlato, co se třpytí. Manželství Babišových sice působí idylicky, přesto funguje jako každé jiné. Ani vztah premiérské dvojice se neobejde bez přísných pravidel. Předseda vlády Andrej Babiš (64) se svěřil, co mu Monika (44) doma zakazuje!

Mysleli jste si, že si nejbohatší člověk v Česku a premiér zároveň může doma dovolit cokoliv? Špatně, i Andrej Babiš (64) se musí řídit pravidly, která si vymyslela jeho manželka!

A přestože Monika Babišová (44) není žádná fúrie, přinejmenším jeden její zákaz musí předseda vlády respektovat. „Moje žena nemá ráda, když něco nosím domů, vždycky mi nadává, tak to nechávám vždycky všechno preventivně na úřadě,“ prozradil Babiš serveru Blesk.cz.

Souvisí to s dary, jež coby premiér dostává na zahraničních cestách. Jelikož jich nastřádal už přes padesát, uspořádala vláda v Lichtenštejnském paláci na Kampě výstavu.

K vidění je i porcelánový slon, kterého si chtěl Babiš vystavit doma. Ale ani ten neunikl zákazu od Moniky. „Ten slon se panu premiérovi líbil tak, že si ho chtěl vzít domů, ale nakonec nám ho nechal,“ potvrdila pořadatelka výstavy Tünde Bartha.

Tak třeba jednou Moniku obměkčí a slona si nakonec do průhonické vily přinese…

Mohlo by vás zajímat

Další články