Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tohle nesmí dáma nikdy udělat! 5 věcí, které společnost toleruje jen chlapům

Tohle nesmí dáma nikdy udělat! 5 věcí, které společnost toleruje jen chlapům
Zdroj:
Muži by si vedle sebe představovali nádherné ženy se smyslem pro humor, které jim uvaří, vyperou a budou vždy upravené. I holky ale umí být jako chlapi. Jen se o tom nesmí nikde mluvit. Je to totiž velké TABU!

Znáte to, je mnoho věcí, které jsou prostě z pohledu společnosti pro nás, holky, naprosto TABU.

Začnu s jednou z věcí, která je naprosto přirozená a lidská - krkání. Ten pocit, když uhasíte žízeň jakýmkoliv nápojem obsahujícím bublinky, tak to prostě musí jít ven

Ani náhodou, vy jste přece dívka, něžné pohlaví, které ani omylem nevydává žádné zvuky a už vůbec nic nevylučuje. Jasně, hlavně že chlapi vydávají zvuky, ze kterých se hory otřásají. Prdy? O těch tu nemá smysl vůbec diskutovat. To by se o vás pak vyprávělo až do důchodu.

Ten pocit, že vám asi exploduje močový měchýř, ale nikde na obzoru není záchod! A vy marně přemýšlíte, jak vyřešit tuhle prekérní situaci Močení uprostřed Václaváku nepřipadá v úvahu, jste přece dáma!

Znáte to i vy. Jdete si posedět na víno s kamarádkou, ovšem z nevinného posezení se vyklube brutální kalba a vínko vám tak trochu nesedne U chlapů je vše v pořádku, ale my pak musíme chodit měsíc kanály.

Většinou u takzvaného dýchánku neřešíme nic jiného než chlapy. Nojo, ale to, že jsme měly víc chlapů, než máme prstů na rukou? To se říkat nesmí, to jsme hned ve vašich očích za prachobyčejné prostitutky, zatímco vy se považujete za pány tvorstva!

Takže, dámy, pokud nechcete mít z ostudy kabát, nikdy nekrkejte, nečůrejte na ulici, bacha na prdy, bacha na opičku a hlavně nikdy nikomu neříkejte, kolik jste měly milenců!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy